Czekaj...

Czekaj...
Błąd
Błąd
Informacja
Informacja
Viessmann
Viessmannn
Nie jesteś zalogowany w Strefie Klienta.
 

Witaj w Strefie Klienta!

Czym jest Strefa Klienta?

Strefa Klienta to unikalne na polskim rynku narzędzie internetowe, które po zarejestrowaniu Państwa urządzeń firmy Viessmann, pozwala na dostęp do ich kompletnej historii serwisowej, począwszy od pierwszego uruchomienia, poprzez następne przeglądy i naprawy.

Opis funkcjonalności

Strefa Klienta pozwala w bardzo prosty sposób zamówić przegląd techniczny Państwa urządzenia, oraz przedłużyć jego okres gwarancyjny za pomocą dosłownie kilku kliknięć.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek zakłóceń w pracy Państwa urządzenia, Strefa Klienta daje możliwość samodzielnego jego zdiagnozowania. Na podstawie kodu wyświetlanego na urządzeniu otrzymujecie Państwo informację czy zakłócenie można wyeliminować samodzielnie, czy niezbędna będzie wizyta wykwalifikowanego serwisanta. Dodatkowo na Państwa życzenie system może automatycznie zarejestrować zgłoszenie serwisowe.

Dostęp do Strefy Klienta

Jeśli już posiadasz konto w Strefie Klienta – zaloguj się:

Login (lub e-mail):
Hasło:


Jeśli nie posiadasz konta w Strefie Klienta – zarejestruj się:

Jeśli chcą Państwo korzystać z funkcjonalności jakie oferuje Strefa Klienta mogą Państwo założyć bezpłatne konto. Procedura rejestracji jest prosta i zajmuje tylko kilka minut.

Strefa Klienta została zoptymalizowana
dla następujących przeglądarek internetowych:


Mozilla FirefoxMozilla FirefoxGoogle ChromeGoogle ChromeApple SafariApple Safari